Datalan

CERBERUS

Cloud Recovery and Backup Solution je multiplatformové riešenie dostupnosti pracovných staníc, serverov, informačných systémov a aplikácií.

V prípade potreby dokáže ponúknuť spustenie zálohovaných serverov do virtuálneho prostredia v našom datacentre, resp. na záložný server u zákazníka, alebo zapožičanie náhradného servera, a tak zredukovať nedostupnosť produkčného prostredia na minimum.

Služba nevyžaduje interakcie na strane koncového užívateľa. Riešenie modifikovateľné v piatich základných parametroch: počet zálohovaných serverov, celková úhrnná kapacita zálohovaných dát (jednotkový inkrement 1TB), základná rýchlosť obnovy, obnova do virtuálneho prostredia poskytovateľa, a zapožičanie náhradného hardvéru na nutný čas opravy.

Cerberusu na jeho činnosť stačí len internetové pripojenie medzi zákazníkom a dodávateľom!

Technológie:
CeRBeruS je podporovaný pre MS Windows XP a vyššie, a Mac iOS X 10.x, servery Windows 2003 a vyššie, FreeBSD 5.4.+ a Linux (ako aj z virtuálnych prostredí OS na platforme VMware a Hyper-V). Riešenie umožňuje bezpečnú komunikáciu prostredníctvom WAN prepojenia. CeRBeruS podporuje správu bežných biznis aplikácií – MS Exchange, MS SQL, MS SharePoint, Oracle, MySQL. V rámci ochrany dát a minimalizovania prenášaných údajov používa 448-bitové kryptovanie a vysoký stupeň kompresie pre rýchly a bezpečný prenos citlivých dát aj po nezabezpečených linkách.

DATALAN news

Prečítajte si viac o témach, ktoré aktuálne rezonujú v biznise a inšpirujte sa dobrými nápadmi. Okrem IT noviniek vám pravidelne prinášame aj analýzy a komentáre odborníkov z branže.

Aktuálne číslo Archív

Referencie - citáty

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.