Datalan

KORWIN

Komplexný informačný systém pre samosprávu, ktorý efektívne a prehľadne riadi hospodársko-správnu agendu v zmysle platnej legislatívy.

KORWIN® je k dispozícii aj v režime Softvér ako Služba prostredníctvom cloudového portálu Digitalnemesto.sk®. Používa ho už viac ako 360 miest a obcí, vzdelávacích inštitúcií, rozpočtových a príspevkových organizácií na Slovensku s už vyše 2 300 používateľmi.

Informačný systém sa využíva najmä pri prognózach plnenia rozpočtu, získavaní prehľadov o daniach a miestnych poplatkoch, či o stave čerpania projektov. Systém tiež poskytuje prehľad o občianskych a demografických informáciách, o podnikateľských subjektoch, ale aj o podriadených inštitúciách mesta, či obce.

Poskytuje 100 % flexibilitu vďaka modularite a možnosti rozširovania funkcionalít podľa aktuálnych požiadaviek s vyváženými pomerom cena a výkon.

Moduly:
Ekonomika (Dane a poplatky, Financie, Majetok)
Administratíva (Uznesenia a nariadenia, Sťažnosti, Poslanci, Žiadosti o informácie)
Evidencia obyvateľov a podnikateľských subjektov
Kataster nehnuteľností
Voľby a referendum
Sociálny modul
Mestská polícia
Geografia
Rozpočtový systém
Reporty
Správa registratúry
Elektronické aukcie
Digitálne zastupiteľstvo
Manažment aktivít

Technológie:
Riešenie je postavené na klient-server architektúre na technológii MS SQL server, pre prezentačnú vrstvu je použitá platforma PowerBuilder. Riešenie spĺňa bezpečnostné štandardy v zmysle platnej legislatívy a požiadaviek verejnej správy. Architektúra systému presúva väčšinu výpočtového zaťaženia a správu bezpečnosti na stranu servera, čím znižuje hardvérové nároky na strane klienta.

Vybraní klienti:
Mestá: Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Bardejov, Piešťany, Topoľčany, Šaľa, Vranov nad Topľou, Snina, Handlová , Galanta, Kysucké Nové Mesto, Levoča, Veľký Krtíš, Zlaté Moravce, Myjava, Svidník, Sabinov, Bytča, Kolárovo, Hurbanovo, Vysoké Tatry, Krompachy, Trstená, Rajec, Gbely, Modrý Kameň, Žarnovica, Kráľovský Chlmec, Želiezovce, Šahy, Gelnica, Turčianske Teplice, Čierna nad Tisou, Vrútky, Spišská Belá, Sliač, Svit, Námestovo, Nová Baňa, Bojnice, Vrbové, Nováky, Brezová pod Bradlom.

Mestské časti: Bratislava - Petržalka, Košice - Západ, Bratislava - Lamač, Bratislava - Devín, Bratislava - Rusovce, Košice - Šaca, Košice - Nad jazerom, Košice - Ťahanovce, Košice - Sídlisko KVP, Košice - Barca , Košice - Staré Mesto, Bratislava - Čunovo, Bratislava - Jarovce, Košice - Juh.


KORWIN® - užívateľská zóna

Vstup

Referencie - citáty

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.