Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

Baví ťa JAVA a si v tom fakt dobrý? Chceme ťa.
Rád riešiš netriviálne úlohy a vidíš zmysel v aplikáciách, ktoré pomáhajú v živote? Hľadáme parťákov do tímu, ktorí sa budú spolupodieľať na vývoji aplikácií najmä z oblasti automatizácie procesov.
Java Application Developer je u nás zodpovedný za dizajn a vývoj aplikácií v Jave a spoluprácu pri testovaní a nasadení aplikácie do praxe. Nevyhnutným predpokladom je schopnosť tímovej spolupráce pri realizácii projektov a veľkým plusom je kreatívny prístup v prípade komplexných riešení a integrácie viacerých technológií.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie: vysokoškolské z odboru informatiky
Dĺžka praxe: nerozhoduje
Jazykové znalosti: anglický jazyk – aktívne

Odborné znalosti: Znalosti Java / J2EE / JSF / PrimeFaces / JPA / Maven a programátorská práca v Java-Enterprise s použitím Open Source Frameworks je nevyhnutnou podmienkou. Výhodou je tvoja skúsenosť z oblasti objektovo-orientovaného programovania a návrhom a vývojom integračných a procesných aplikácií. Pomôže tiež, ak má všeobecný prehľad v operačných systémoch a middleware.

Osobnostné predpoklady: Ceníme si kreatívny prístup a schopnosť hľadať riešenia, ako sa veci dajú spraviť. Radi skúmame nové veci, časť práce Java Application Developer je preto venovaná aj novým výskumným projektom. Sme celkom veselý tím a nežijeme len prácou, preto je pre nás veľmi dôležité, aby si bol tímový hráč.

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„Na DATALANe sa mi najviac páči rôznorodosť a dynamickosť projektov, tím priateľských ľudí a tiež bohatá ponuka rôznych benefitov.“

Stanislav Halas
Stanislav Halas senior tester

„V DATALANe mám priestor na využitie doterajších skúseností z riadenia projektov, na druhej strane získavam nové poznatky a znalosti a posúvam sa ďalej. A k tomu som tu našiel aj veľa nových priateľov.“

Radovan Pajer
Radovan Pajer projektový manažér