Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

Baví ťa .NET a si v tom fakt dobrý?
Patríš ku kreatívnym ľuďom, ktorých baví  vymýšľať nové funkcionality a featury, ktoré menia appky k lepšiemu?  Poď k  nám.  Hľadáme parťákov do tímu, ktorí sa budú spolupodieľať predovšetkým na  inováciách existujúcich aplikácií a ich integrácií na NCZI.
Ideálnym predpokladom je schopnosť tímovej spolupráce  pri realizácii projektov. Veľkým plusom je kreatívny prístup v prípade  komplexných riešení a integrácie viacerých technológií.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie: vysokoškolské, alebo stredné odborné s maturitou
Dĺžka praxe: minimálne 2 roky aktívneho programovania
Jazykové znalosti: anglický jazyk – na úrovni porozumenia textu

Odborné znalosti:
Znalosti Net (C# príp. VB.Net) , WS - SOAP alebo Rest API (JSON, XML) s Microsft SQL Server (TSQL, Stored procedures, UDF, TVF, UDT sú nevyhnutnou podmienkou. Výhodou je tvoja skúsenosť z oblastí Microsoft ASP.NET Web API, JavaScript aplikáciami a frameworkami (ExtJS, Dojo), programovaním webových aplikácií na ASP.Net, HTML, CSS a IIS, webovými servermi Apache, Nginx.  Pomôže, ak máš všeobecný prehľad v operačnom systéme Linux a s navrhovaním a modelovaním IS v Enterprise Architect.

Osobnostné predpoklady:
Ceníme si dobré nápady, koncepčné uvažovanie a  konštruktívny prístup, ktoré sú dôležité pri inovácii existujúcich produktov. Sme celkom veselý tím a nežijeme len prácou, preto je pre nás veľmi dôležité, aby si bol tímový hráč.

 

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„DATALAN mi dal neopakovateľnú možnosť realizovať svoje nápady spolu so skvelým kolektívom a priateľskou firemnou atmosférou.“

Martin Balog
Martin Balog riaditeľ oddelenia Riadiace a kontrolné systémy

„DATALANo. Spojenie ľudí v tíme, ktorý ťahá jedným smerom. Vďaka tomu je každá výzva, či projekt motivujúci a úspešný. Jednoducho, mám svoju prácu a tím rád.“

Juraj Mackovič
Juraj Mackovič vedúci oddelenia Autorizovaných zmluvných servisov