Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

Baví ťa .NET a si v tom fakt dobrý?
Patríš ku kreatívnym ľuďom, ktorých baví  vymýšľať nové funkcionality a featury, ktoré menia appky k lepšiemu?  Poď k  nám.  Hľadáme parťákov do tímu, ktorí sa budú spolupodieľať predovšetkým na  inováciách existujúcich aplikácií a ich integrácií na NCZI.
Ideálnym predpokladom je schopnosť tímovej spolupráce  pri realizácii projektov. Veľkým plusom je kreatívny prístup v prípade  komplexných riešení a integrácie viacerých technológií.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie: vysokoškolské, alebo stredné odborné s maturitou
Dĺžka praxe: minimálne 2 roky aktívneho programovania
Jazykové znalosti: anglický jazyk – na úrovni porozumenia textu

Odborné znalosti:
Znalosti Net (C# príp. VB.Net) , WS - SOAP alebo Rest API (JSON, XML) s Microsft SQL Server (TSQL, Stored procedures, UDF, TVF, UDT sú nevyhnutnou podmienkou. Výhodou je tvoja skúsenosť z oblastí Microsoft ASP.NET Web API, JavaScript aplikáciami a frameworkami (ExtJS, Dojo), programovaním webových aplikácií na ASP.Net, HTML, CSS a IIS, webovými servermi Apache, Nginx.  Pomôže, ak máš všeobecný prehľad v operačnom systéme Linux a s navrhovaním a modelovaním IS v Enterprise Architect.

Osobnostné predpoklady:
Ceníme si dobré nápady, koncepčné uvažovanie a  konštruktívny prístup, ktoré sú dôležité pri inovácii existujúcich produktov. Sme celkom veselý tím a nežijeme len prácou, preto je pre nás veľmi dôležité, aby si bol tímový hráč.

 

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„DATALANo. Spojenie ľudí v tíme, ktorý ťahá jedným smerom. Vďaka tomu je každá výzva, či projekt motivujúci a úspešný. Jednoducho, mám svoju prácu a tím rád.“

Juraj Mackovič
Juraj Mackovič vedúci oddelenia Autorizovaných zmluvných servisov

„Na DATALANe sa mi najviac páči rôznorodosť a dynamickosť projektov, tím priateľských ľudí a tiež bohatá ponuka rôznych benefitov.“

Stanislav Halas
Stanislav Halas senior tester