Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

IS/IT Security Konzultant je u nás zodpovedný za dizajn bezpečnostných riešení a správu portfólia bezpečnostných riešení spoločnosti. Spolupodieľa sa na stratégii v oblasti bezpečnosti, ktorej súčasťou sú odporúčania a výber vhodných bezpečnostných produktov a propagácia týchto produktov na odborných prezentáciách a konferenciách.

Úzko spolupracuje s dodávateľmi bezpečnostných technológií, obchodným tímom pri príprave obchodných ponúk a predovšetkým so zákazníkmi pri implementácií riešení a poskytovaní technickej podpory.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie: vysokoškolské z odboru informatiky
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok v tejto oblasti
Jazykové znalosti: anglický jazyk – aktívne

Odborné znalosti:
Je dôležité, aby si mal prehľad o najnovších trendoch a technológiách v oblasti IT bezpečnosti. Skúsenosti s riešeniami a odborné certifikáty v oblasti bezpečnostných technológií sú veľkou výhodou (EndPoint Security, Data security, Network security, SIEM)

Osobnostné predpoklady:
V tíme budeš mať v kompetencii tvorbu, realizáciu a posudzovanie bezpečnostne architektúry IS, preto je pre nás kľúčové, aby sa vedel na veci pozrieť koncepčne. Oceníme tvoj proaktívny prístup, pri získavaní nových technologických zručností aj dennej operatívne pri implementácií. Dobré analytické a komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti sú vítané. Sme celkom veselý tím a nežijeme len prácou, preto je pre nás veľmi dôležité, aby si bol tímový hráč.
 

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„Na DATALANe sa mi najviac páči rôznorodosť a dynamickosť projektov, tím priateľských ľudí a tiež bohatá ponuka rôznych benefitov.“

Stanislav Halas
Stanislav Halas senior tester

„Doteraz som si myslel, že oddeliť prácu od voľného času a dostať priestor na sebarealizáciu nie je v slovenských firmách možné. No v DATALANe som dostal ešte oveľa viac: mega skvelých kolegov, tučné benefity a hlavne radosť z práce.“

Peter Širka
Peter Širka brutal web developer