Datalan

eSchránky v praxi: komunikujte smart

20.07.2017

Elektronické schránky sú aktuálne jednou z najväčších tém v slovenskom biznise. Týkajú sa každého podnikateľa, firmy, inštitúcie - všetci majú od 1.júla povinnosť prijímať komunikáciu verejnej správy elektronickou formou. Zavedenie elektronických schránok (tzv. eSchránok) do praxe malo byť ďalším krokom v digitalizácii Slovenska. Prvotné reakcie na túto povinnosť sú posledných pár mesiacov zmiešané. Prispeli však k tomu, že sa o tému aktívnejšie zaujímajú všetci zúčastnení a mnoho vecí sa vďaka otvorenej diskusii zmenilo k lepšiemu.
Povinnosť komunikovať elektronicky sa týka aj všetkých našich zákazníkov a mnohí vnímajú túto povinnosť ako „kompli­káciu“ každodennej operatívy. Preto sme sa v DATALANe rozhodli zjednodušiť im prácu a na komunikáciu s ÚPVS sme vyvinuli špeciálne riešenie eGOV Connector. Funguje v cloude, v súčasnosti nemá konkurenciu, presne reaguje na reálne potreby zákazníkov a spája ich s eSchránkou rýchlo, jednoducho a bezpečne.

Viac o jeho možnostiach a výhodách pre vás nájdete na našom blogu.
Prezradíme vám všetko dôležité, čo by ste o elektronickej komunikácii mali vedieť, a vybrali sme tiež 10 najväčších plusov riešenia eGOV Connector pre konkrétneho používateľa.

 

Kontakt pre viac informácií a spoluprácu

Ivana Dorozló

Marketing Director
DATALAN, a. s.
+421 917 127 775

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.