Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

Rád hľadáš vo veciach súvislosti a baví Ťa práca s ajťákmi? 
Rád hľadáš v dátach zaujímavé súvislosti a vieš o veciach uvažovať koncepčne? Baví ťa spájať technologický svet s prioritami biznisu? Poď k nám.
Do tímu hľadáme biznis analytika, ktorý je schopný pozerať sa na systémy koncepčne. Biznis analytik má u nás pod palcom analýzu biznis požiadaviek pripravuje zadania pre vývojársky tím, poskytuje analytickú podporu pri vývoji, implementácii a testovaní riešenia a po nasadení riešení do produkčnej prevádzky zabezpečuje ďalší rozvoj. Je súčasťou tímu pri tvorbe ponúk a podpore obchodných aktivít. Z pohľadu zručností je schopný konštruktívne komunikovať a dobre identifikovať problémy a riziká.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie: vysokoškolské
Dĺžka praxe: min. 2 roky
Jazykové znalosti: anglické jazyk - aktívne

Odborné znalosti:
Preferovaná je min. 2 ročná prax v IT spoločnosti a skúsenosti s biznis analýzou a prax s vyhodnocovaním požiadaviek  a analýzou informačných systémov. Mal by si mať aj znalosti modelovacích jazykov (UML, BPMN, ...), výhodou je znalosť Enterprise Architekt. Osobnostné predpoklady: Schopnosť porozumieť biznisu a biznis procesom, uvažovať analyticky a koncepčne je u nás na prvom mieste. Pre túto pozíciu je tiež nevyhnutné, aby si mal dobré organizačné zručnosti a schopnosť komunikovať s tímom na strane klienta, s realizačným tímom a spolupracujúcimi partnermi . Ak sa vieš rýchlo zorientovať aj novej a neznámej oblasti, je to veľké plus. Ceníme si dôslednosť, zmysel pre detail a samostatnosť.

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„DATALAN mi dal neopakovateľnú možnosť realizovať svoje nápady spolu so skvelým kolektívom a priateľskou firemnou atmosférou.“

Martin Balog
Martin Balog riaditeľ oddelenia Riadiace a kontrolné systémy

„V DATALANe mám priestor na využitie doterajších skúseností z riadenia projektov, na druhej strane získavam nové poznatky a znalosti a posúvam sa ďalej. A k tomu som tu našiel aj veľa nových priateľov.“

Radovan Pajer
Radovan Pajer projektový manažér