Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

„Nech to celé spolu správne funguje" je u nás heslo pre šikovného integračného architekta, ktorý dokáže spojiť “nespojiteľné”. Na projekt sa pozerá v súvislostiach a o technológiách uvažuje koncepčne.

Do tímu hľadáme šikovného parťáka s otvorenou prístupom k novým technológiám. Integračný Architekt je u nás zodpovedný za návrh rozhraní medzi systémami a zabezpečenie ich následnej integrácie. Je tiež odborným garantom pri implementácii a integrácii, kde úzko spolupracuje s integračným tímom klienta.

 

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie: vysokoškolské
Dĺžka praxe: min. 2 roky
Jazykové znalosti: anglické jazyk - aktívne

Odborné znalosti:
Pre túto pozíciu sú nevyhnutné znalosti integračných platforiem a technológií (ESB, JMS....), a praktické skúsenosti s XML, XSLT, REST, SOAP, XSD, s technológiami Java EE alebo Spring, a s implementáciou s EAI návrhovými vzormi. Základná znalosť v oblasti hardvéru a serverov je vítaná.

Osobnostné predpoklady:
Integračný Architekt má u nás v tíme pozíciu Teamleadra, oceníme preto skúsenosti s riadením realizačného tímu. Analytické myslenie a schopnosť komunikovať s tímom na strane klienta, s realizačným tímom a spolupracujúcimi partnermi sú v tomto prípade dôležitým osobnostným predpokladom. Ak sa vieš rýchlo zorientovať aj novej a neznámej oblasti, je to veľké plus. Ceníme si zodpovednosť, dôslednosť a samostatnosť.

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„V DATALANe mám priestor na využitie doterajších skúseností z riadenia projektov, na druhej strane získavam nové poznatky a znalosti a posúvam sa ďalej. A k tomu som tu našiel aj veľa nových priateľov.“

Radovan Pajer
Radovan Pajer projektový manažér

„DATALANo. Spojenie ľudí v tíme, ktorý ťahá jedným smerom. Vďaka tomu je každá výzva, či projekt motivujúci a úspešný. Jednoducho, mám svoju prácu a tím rád.“

Juraj Mackovič
Juraj Mackovič vedúci oddelenia Autorizovaných zmluvných servisov