Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

Oceňuješ, keď sa úlohy robia poriadne a odsýpajú v termínoch? Super. Ak máš k tomu navyše skúsenosti s riadením viacerých projektových tímov a subdodávateľov a cit pre identifikáciu nových obchodných príležitostí, si u nás na správnej adrese. Hľadáme šikovných ľudí na riadenie projektov z oblasti bankovníctva, telekomunikácií, zdravotníctva, verejnej správy a samosprávy.
Project Manager má u nás v kompetencii plánovanie, koordináciu viacerých projektových tímov a vyhodnocovanie aktivít z pohľadu zdrojov a finančného plnenia. Z pohľadu zručností je schopný korektne riadiť komunikáciu so všetkými dotknutými stranami projektu a včas identifikovať riziká ohrozujúce realizáciu projektu.

Okrem práce na zaujímavých projektoch ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť odborného vzdelávania, školení a certifikácií.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie: vysokoškolské
Dĺžka praxe: min. 2 roky
Jazykové znalosti: anglický jazyk – aktívne

Odborné znalosti: Preferovaná je min. 2 ročná skúsenosť s riadením viacerých IT projektov, tímov a subdodávateľov, s prípravou ponúk, plánovaním, realizáciou a vyhodnotením projektov. Pre túto prácu je potrebný všeobecný rozhľad v oblasti IT Ak máš skúsenosť s riadením projektov v rámci Operačného programu informatizácia spoločnosti, máš výhodu :)

Osobnostné predpoklady: Ceníme si dôslednosť, spoľahlivosť, výborný time management, dobré prezentačné a vyjednávacie schopnosti, ale najmä schopnosť komunikovať korektne so všetkými stranami projektu a pro-klientsky prístup.

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„V DATALANe mám priestor na využitie doterajších skúseností z riadenia projektov, na druhej strane získavam nové poznatky a znalosti a posúvam sa ďalej. A k tomu som tu našiel aj veľa nových priateľov.“

Radovan Pajer
Radovan Pajer projektový manažér

„DATALANo. Spojenie ľudí v tíme, ktorý ťahá jedným smerom. Vďaka tomu je každá výzva, či projekt motivujúci a úspešný. Jednoducho, mám svoju prácu a tím rád.“

Juraj Mackovič
Juraj Mackovič vedúci oddelenia Autorizovaných zmluvných servisov