Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

Patríš ku komunikatívnym ľuďom a vieš si dobre zorganizovať svoj čas a pracovné priority? Poď k nám. Hľadáme parťáka do tímu pre oblasť samosprávy, ktorý sa venuje technologickým konzultáciám pre vyše 1500 miest a obcí.

IT konzultant je u nás zodpovedný za konzultácie pri zavedení nových informačných systémov, technickú podporu a servis, ktorý pozostáva z odborného zaškolenia a aktívnej spolupráce medzi klientom a realizačným tímom. Súčasťou práce IT konzultanta je testovanie systému, zabezpečenie hladkej implementácie a tvorba analytickej dokumentácie.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie: vysokoškolské
Dĺžka praxe: minimálne 2 roky
Jazykové znalosti: anglický jazyk – aktívne

Odborné znalosti:
Nevyhnutným predpokladom je základná znalosť SQL, databázových technológií a Windows servera a predovšetkým schopnosť tímovej spolupráce pri realizácii projektov. Veľkým plusom je kreatívny prístup v prípade komplexných riešení a integrácie viacerých technológií.

Osobnostné predpoklady:
Na túto pozíciu sa hodí komunikatívny človek s výbornými organizačnými zručnosťami, ktorý má schopnosť rýchlo identifikovať problém a navrhnúť vhodné riešenie. Pre túto pozíciu je veľmi dôležitá znalosť agendy a kompetencií miest a obcí.

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„DATALANo. Spojenie ľudí v tíme, ktorý ťahá jedným smerom. Vďaka tomu je každá výzva, či projekt motivujúci a úspešný. Jednoducho, mám svoju prácu a tím rád.“

Juraj Mackovič
Juraj Mackovič vedúci oddelenia Autorizovaných zmluvných servisov

„Doteraz som si myslel, že oddeliť prácu od voľného času a dostať priestor na sebarealizáciu nie je v slovenských firmách možné. No v DATALANe som dostal ešte oveľa viac: mega skvelých kolegov, tučné benefity a hlavne radosť z práce.“

Peter Širka
Peter Širka brutal web developer