Datalan

Vedec roka: Pätica vedeckých pracovníkov si prevzala ocenenia

14.05.2019

Aj tento rok sme sa rozhodli podporiť slovenské mozgy a stali sme sa partnerom podujatia Vedec roka 2018 a jeho už 22. ročníka. Slávnostné udeľovanie cien sa uskutočnilo v pondelok 13. mája a ocenenie v kategórii Vedec roka 2018 si odniesol doc. RNDr. Vladimír Zeleňák, PhD. z Prírodovedeckej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach za prínos k zavedeniu a rozvoju problematiky usporiadaných nanopórovitých materiálov.

Ocenenie v kategórii Mladý vedecký pracovník získal RNDr. Matej Baláž, PhD., Osobnosťou medzinárodnej spolupráce sa stal prof. RNDr. Otokar Grošek, PhD., cenu Inovátora roka si odniesol prof. Ing. Ján Piteľ, PhD. a Technológom roka 2018 sa stal Ing. Jozef Zohn.

Podujatie vyhlásili Centrum vedecko-technických informácií (CVTI), Slovenská akadémia vied (SAV) a Zväz slovenských vedecko-technických spoločností a DATALAN sa aj tento rok stal parnerom podujatia, ktoré vyzdvihuje prácu našich vedcov a tak sa o ich úspechoch dozvie celé Slovensko. Oceneným gratulujeme a prajeme, nech im to aj naďalej myslí aspoň tak, ako doteraz.

Kontakt pre viac informácií a spoluprácu

Ivana Dorozló

Marketing Director
DATALAN, a. s.
+421 917 127 775

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.