Datalan

Sme IBM Inovatívnym Partnerom roka 2018

21.05.2019

Zo slávnostného podujatia, v rámci ktorého spoločnosť IBM každoročne oceňuje najvýznamnejších obchodných partnerov, sme si odniesli ocenenie IBM Partner roka 2018 v kategórii IBM Inovatívny Partner.

Ocenenie IBM Inovatívny Partner je potvrdením našej ambície prenášať svetové technologické trendy do praxe našich zákazníkov. Ako popredný slovenský poskytovateľ IT služieb sme odhodlaní aj naďalej ponúkať jedinečné a komplexné riešenia, ktoré pomôžu správnemu fungovaniu a napredovaniu našich zákazníkov.

Za spoločnosť DATALAN prevzal ocenenie generálny riaditeľ Marek Paščák, ktorý toto ocenenie hodnotí ako opätovné potvrdenie dôvery zákazníkov našej spoločnosti. Ocenenie je jasným signálom, že si vybrali spoľahlivého partnera pre svoj biznis. Ako povedal, "je to zásluha našich expertov, šikovných ľudí, ktorí sú v odbore špičkou a sú odhodlaní nasadiť svoje schopnosti do boja za lepšie, modernejšie a fungujúce služby našich zákazníkov."

Ocenenie v kategórii Inovatívny partner sme získali za náš prístup k novým témam a technológiám - primárne v oblasti umelej inteligencie (AI) a dátovej bezpečnosti. Ako prví na Slovensku prinášame riešenie založené na umelej inteligencii - Chatbota prispôsobeného slovenských podmienkam. Exkluzívne sme tiež priniesli špeciálne riešenie Guardium, ktoré poskytuje riešenia pre bezpečnosť dát, procesov, prístupov a infraštruktúry.

Kontakt pre viac informácií a spoluprácu

Ivana Dorozló

Marketing Director
DATALAN, a. s.
+421 917 127 775

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.