Datalan
všetky pozície zdieľať

Informácie

Popis pracovnej pozície

Aktuálne hľadáme človeka, ktorý bude prenášať progresívne IT vízie do reálnej praxe našich zákazníkov. Ak je takáto misia pre teba atraktívna a vieš, ako na to, budeš cennou súčasťou nášho tímu.

Na pozícii obchodník senior bude tvojou úlohou:

  • - starostlivosť o zákazníkov
  • - identifikovanie a rovíjanie obchodných príležitostí
  • - zabezpečovanie ďaľšieho vývoja a zlepšenia obchodnej komunikácie
  • - budovanie strategických partnerstiev.

Okrem nevyhnutnej biznis administratívy a spracovávania potrebnej dokumentácie k obchodným prípadom ťa čaká aj úzka a inšpiratívna spolupráca s presales, projektovým manažérom a realizačnými divíziami, ako aj bohaté možnosti vzdelávať sa v rozsiahlej problematike IT a zoznamovať sa s najnovšími technologickými trendmi.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie:

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz: B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Komunikačné, prezentačné a negociačné zručnosti sú úplnou samozrejmosťou, vyvážená kombinácia znalostí, schopností a sebavedomia je plusom. Úspešný biznis je však nielen o príjemnom vystupovaní, ale aj dôslednosti, zodpovednosti a spoľahlivosti.

Naši zákazníci oceňujú korektný prístup, ochotu počúvať, a úprimný záujem nájsť najoptimálnejšie riešenie, vo firme oceníme samostatnosť, flexibilitu, proaktívny prístup, orientáciu na výsledok a dravosť na doťahovanie cieľov.

Nevyhnutné sú nielen biznis zručnosti, ale aj schopnosť identifikovať súčasné aj budúce potreby zákazníka - určite teda musíš byť otvorený novým veciam, zmenám a trendom, ochotný učiť sa "za pochodu". A ak si k tomu všetkému aj kreatívna, dynamická a spoločenská osobnosť, disponujúca schopnosťou pracovať pod stresom, a zároveň sa vieš pozerať na svet aj problémy s nadhľadom a nechýba ti zmysel pre humor a srdce tímového hráča, budeš u nás viac než vítaný!

Odborné znalosti:

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„Doteraz som si myslel, že oddeliť prácu od voľného času a dostať priestor na sebarealizáciu nie je v slovenských firmách možné. No v DATALANe som dostal ešte oveľa viac: mega skvelých kolegov, tučné benefity a hlavne radosť z práce.“

Peter Širka
Peter Širka brutal web developer

„Na DATALANe sa mi najviac páči rôznorodosť a dynamickosť projektov, tím priateľských ľudí a tiež bohatá ponuka rôznych benefitov.“

Stanislav Halas
Stanislav Halas senior tester