Datalan

Moderné mobilné technológie nielen zlepšujú služby zákazníkom, ale zároveň dokážu výrazne zjednodušiť a zefektívniť interné procesy vo firmách. DATALAN aktuálne prináša na trh inovatívny nástroj, ktorý je určený riadiacim pracovníkom a umožňuje im schvaľovať úlohy a potrebné úkony na jeden klik v mobile.

User friendly aplikácia Task approval je určená manažérom, divíznym vedúcim, tímlídrom a pod.,  ktorí riadia väčšie skupiny ľudí na dennodennej báze a zodpovedajú za schvaľovanie množstva taskov.
Ako uviedol Michal Tkáč, finance & telco Business Unit líder v spoločnosti DATALAN, podľa skúseností z praxe musia manažéri v prevažnej väčšine prípadov schvaľovať úlohy, ktoré zastrešujú, prideľujú, alebo o nich rozhodujú, v rôznych systémoch. „My sme im chceli prácu uľahčiť a ponúknuť jednotné rozhranie, v ktorom by aj jedným klikom na mobile schválili akýkoľvek task.“

Rýchlo a efektívne
Na základe potrieb praxe pripravili datalanskí vývojári ako prvé rozhranie pre manažérske tasky generované zo systému DMS t. j. schválenie dovolenky, cestovných príkazov, služobnej cesty či priradenia na projekt. Podľa konkrétnych požiadaviek záujemcov o tento nástroj môžu prísť v ďalšej etape na rad aj iné používané systémy. Z technologického pohľadu je riešenie postavené na javascript server-side frameworku Total.js a client-side knižnici jComponent datalanského web developera Petra Širku. Tieto nástroje sú používané v celosvetovom meradle a dokážu konkurovať MVC frameworkom v Jave alebo v .NET a javascript frameworkom React, Angular alebo Vue.  Práve vďaka nášmu unikátnemu know-how dokážeme u zákazníka pripraviť release appky vo veľmi krátkom čase- Hlavnou výhodou nástroja, ktorú všetci používatelia a ľudia z praxe určite ocenia, je rýchlosť a úspora času v schvaľovacích procesoch firmy, inštitúcie či korporácie.

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.