Datalan
všetky pozície zdieľať

Full Stack Developer

Popis pracovnej pozície

Baví ťa JAVA a si v tom fakt dobrý? Chceme ťa.
Rád riešiš netriviálne úlohy a vidíš zmysel v aplikáciách, ktoré pomáhajú v živote? Hľadáme parťákov do tímu, ktorí sa budú spolupodieľať na vývoji aplikácií najmä z oblasti automatizácie procesov.
Java Application Developer je u nás zodpovedný za dizajn a vývoj aplikácií v Jave a spoluprácu pri testovaní a nasadení aplikácie do praxe. Nevyhnutným predpokladom je schopnosť tímovej spolupráce pri realizácii projektov a veľkým plusom je kreatívny prístup v prípade komplexných riešení a integrácie viacerých technológií.

 

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie:
- úplné stredné s maturitou
- vysokoškolské 1. stupňa
- vysokoškolské 2. stupňa
- vysokoškolské 3. stupňa

Jazykové znalosti:
- anlický jazyk - mierne pokročilý

Požadovaná prax:
-
pozícia nie je vhodná pre absolventa

Kvalifikačné požiadavky:
Programovanie - Java 8, JEE 8 (EJB), JPA 2.1 Criteria API, Hibernate, JSF, PrimeFaces, OmniFaces, HTML, CSS, JavaScript (aspoň základy) Code manažment Maven, Eclipse, Git (GitLab) Technológie JBOSS EAP, JBOSS Clustering, ActiveMQ, OpenID (KeyCloak), REST (JSON, Jackson, RestEasy), WebSocket, OPC (konkurenčná výhoda), ZooKeeper (konkurenčná výhoda)
Znalosti Java technológií a programátorská práca v Java-Enterprise s použitím Open Source Frameworks je nevyhnutnou podmienkou. Výhodou je tvoja skúsenosť z oblasti objektovo-orientovaného programovania a návrhom a vývojom integračných a procesných aplikácií. Pomôže tiež, ak máš všeobecný prehľad v operačných systémoch a middleware.

Osobnostné predpoklady:
Ceníme si kreatívny prístup a schopnosť hľadať riešenia, ako sa veci dajú spraviť. Radi skúmame nové veci, časť práce Java Application Developer je preto venovaná aj novým výskumným projektom. Sme celkom veselý tím a nežijeme len prácou, preto je pre nás veľmi dôležité, aby si bol tímový hráč.


 

Lokalita

Centrála spoločnosti

Čo hovoria naši ľudia

„DATALAN mi dal neopakovateľnú možnosť realizovať svoje nápady spolu so skvelým kolektívom a priateľskou firemnou atmosférou.“

Martin Balog
Martin Balog riaditeľ oddelenia Riadiace a kontrolné systémy

„V DATALANe mám priestor na využitie doterajších skúseností z riadenia projektov, na druhej strane získavam nové poznatky a znalosti a posúvam sa ďalej. A k tomu som tu našiel aj veľa nových priateľov.“

Radovan Pajer
Radovan Pajer projektový manažér