Datalan

Sme certifikovaným partnerom ZABBIX

28.11.2019

Partnerský program spoločnosti ZABBIX je vytvorený s cieľom rozšírenia služieb spoločnosti prostredníctvom dôveryhodnej siete profesionálnych IT spoločností. Sme naozaj radi, že vďaka našim kolegom sme sa jednou z týchto spoločností stali aj my a získali sme status Certifikovaný partner.

ZABBIX je jedno z najpopulárnejších monitorovacích riešení dostupných na trhu, ktoré monitoruje všetky kľúčové IT zariadenia. Jeho vysoký výkon, bohatá funkčnosť a overená spoľahlivosť sú ďaleko pred mnohými konkurentmi s produktmi s otvoreným zdrojovým kódom a proprietárnymi produktmi.

Systém umožňuje sledovanie stovky rôznych nastaviteľných hodnôt pri rôznych prvkoch IT, či už ide o sieťovú infraštruktúru, servery či PC stanice. A to všetko jednoducho a prehľadne.

"Získanie certifikátu alebo exkluzívneho partnerstva nie je jednoduché, je to otázka dlhodobej práce, knoh-how a odborného tímu. Len málo IT spoločností na Slovensku môže ponúknuť sieť partnerstiev ako DATALAN, no v našom prípade je to nielen výsledok hodín a hodín práce našich odborníkov a úspešne zrealizovaných projektov, ale aj ochoty ľudí neustále sa vzdelávať, absolvovať náročné skúšky, vydať sa na neprebádané cesty a urobiť viac, ako sa očakáva od zamestnávateľa či zákazníka. Sme naozaj radi, že k našej partnerskej rodine môžeme pridať práve ZABBIX. Nie len, že toto partnerstvo posunie naše know-how na vyšší level, predovšetkým prinesie zákazníkom na Slovensku globálne trendy, nové riešenia a možnosti a zabezpečí, aby inovácie skutočne pracovali v ich praxi." Jan Böjtös, riaditeľ segmentu Technologické riešenia a služby.

Kontakt pre viac informácií a spoluprácu

Ivana Dorozló

Marketing Director
DATALAN, a. s.
+421 917 127 775

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.