Datalan

Opatrenia DATALANu s cieľom zabrániť šíreniu nákazy COVID-19

19.06.2020

Dôležité prevádzkové informácie

Vážení zákazníci, partneri, priatelia,

vzhľadom na aktuálnu situáciu a aj našu snahu zabrániť šíreniu nákazy COVID-19 sme pristúpili k viacerým opatreniam - nielen interne medzi zamestnancami ale aj v externých vzťahoch - ktoré našu osobnú komunikáciu znižujú, no zvyšujú možnosť, že to spoločne zvládneme rýchlo a v zdraví.

Aktualizované 1. júla 2020: Stále platí obmedzenie vstupu návštev v priestoroch spoločnosti DATALAN v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline aj Košiciach, vrátane skladu, s platnosťou do odvolania. Vstup je možný v špeciálnom režime, v prípade otázok nás kontaktujte telefonicky na čísle 02/ 50 25 77 77 (od 8 do 16 hod) alebo e-mailom na

Servisné prevádzky sú pre návštevníkov otvorené na základe ustanovení Ústredného krízového štábu SR a Vlády SR za týchto podmienok: vstup je povolený iba jednej osobe súčasne, a v prevádzkach má návštevník povinnosť nosiť rúško a dbať na bezpečnosť dezinfikovaním rúk alebo nosením hygienických rukavíc. Prevádzky sú otvorené v štandardných otváracích hodinách, od 8 do 16.30 hod.

Režim, v ktorom pracujeme, obmedzený nie je. Za plných kapacít sme Vám digitálne k dispozícii, a formou home office pracujeme na zabezpečení vašich projektov a riešení. Môžete sa spoľahnúť, že robíme všetko pre to, aby služby, ktoré Vám poskytujeme, ich kvalita a dostupnosť, a ani vaše procesy či prevádzka neboli žiadnym spôsobom obmedzené.

Aktuálny vývoj v súvislosti s koronavírusom sledujeme a o prípadných zmenách Vás budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie, a veríme, že vďaka vzájomnej zodpovednosti a ohľaduplnosti budeme môcť čoskoro pokračovať v spoločnej práci a osobnej komunikácii.

S pozdravom a prianím pevného zdravia

DATALAN

Kontakt pre viac informácií a spoluprácu

Ivana Dorozló

Marketing Director
DATALAN, a. s.
+421 917 127 775

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.