Datalan

DATALAN & Cisco: Moderným a bezpečným IT pomáhame firmám

20.03.2020

Výnimočná situácia, v ktorej sme sa všetci ocitli, si vyžaduje výnimočné riešenia. Aj my ako IT spoločnosť chceme pomôcť v oblasti, v ktorej sme doma. DATALAN experti sú pripravení poskytnúť svoje know-how, nástroje a vedomosti, s cieľom obmedziť nežiadúci dopad momentálnej situácie, spôsobenej koronavírusom, na vaše každodenné fungovanie. Sme pripravení bezplatne vám pomôcť k čo najjednoduchšej, najefektívnejšej a najplynulejšej prevádzke.

V aktuálnej situácii, keď sme nútení obmedzovať svoje prevádzky s cieľom pomôcť v boji s koronavírusom, pracujú mnohí z nás z domova. Na dobré fungovanie teleworkingu či homeoffice je však potrebný spoľahlivý a kvalitný komunikačný nástroj. Rozhodujúcimi faktormi, ktoré vám pomôžu pri jeho výbere, sú: čo najrýchlejšie nasadenie a čo najnižšie vstupné investície.

DATALAN má vďaka partnerstvám s globálnymi lídrami prístup k fungujúcim a moderným riešeniam, ktoré na riešenie aktuálnych potrieb a výziev vo vašej firme či organizácii radi sprístupníme aj vám. Jedným z nich je aj videokonferenčný systém Cisco Webex, ktorý vám spoločnosť Cisco ponúka zdarma - a DATALAN vám k tomu zdarma ponúka konzultácie pre bezproblémovú inštaláciu.

DATALAN experti sú pripravení bezplatne poskytnúť našim zákazníkom maximálnu pomoc a súčinnosť pri rýchlom nasadení videokonferenčných systémov tak, aby vám uľahčili komunikáciu a zabezpečenie bežných procesov novým spôsobom. A dokážeme to aj bezkontaktne a na diaľku.
V prípade záujmu volajte na 02/ 50 25 77 77 alebo píšte na

Jednoduchý Home Office s CISCO Webex

Cisco ponúka jednoduchý kolaboračný nástroj pre praktický a jednoduchý Home Office s vysokou mierou bezpečnosti.

Cisco Webex je komplexná služba pre firemnú komunikáciu, ktorá ponúka všetko požadované pre spoluprácu. Od plánovania stretnutí cez hovory, videohovory, zdieľanie obrazovky, posielanie správ, prácu so súbormi a ich zasielanie, kreslenie, až po ovládanie videokonferenčného zariadenia. Takto je možné fungovať v rámci svojej organizácie, ale aj mimo nej s externými kontaktmi. Služba je prevádzkovaná prostredníctvom zabezpečeného cloudového riešenia spoločnosti Cisco.

Cisco Webex platforma

Aplikácia Cisco Webex ponúka jedinečné prostredie prispôsobené pre mobilnú i počítačovú platformu. Predovšetkým pre:

Správy

Neobmedzené posielanie správ, zdieľanie obsahu a zachovanie histórie umožňuje vyššiu flexibilitu nad tímovým projektom. Je možné využiť individuálne i skupinové zasielanie správ vo virtuálnych miestnostiach, kde obsah natrvalo zostáva a umožňuje tak prehľadnejšiu a kontinuálnejšiu tímovú interakciu.

Stretnutia

Jednoduché prepájanie tímov a usporiadanie stretnutí s kýmkoľvek s dodatočnými výhodami, ktoré sú integrované k zmienenému zasielaniu správ vrátane zdieľania obsahu pred, počas i po skončení stretnutia. Jednoducho je možné naplánovať stretnutie alebo sa na ňom zúčastniť odkiaľkoľvek a kdekoľvek na jeden klik – zasadacia miestnosť, domáca kancelária, na ceste.

Hovory

Táto služba umožňuje hlasovú a video komunikáciu prostredníctvom mobilných zariadení, počítačov a konferenčných miestností. V prípade, že potrebujete viac ako len volanie cez dátovú sieť, je možné pripojiť existujúce služby verejnej telefónnej siete. Výhodou je vytáčanie z adresára jedným dotykom a možnosť prijímania klasických telefónnych hovorov.

Hlavné výhody Cisco Webex

Prečo Cisco Webex?

Kontakt pre viac informácií a spoluprácu

Ivana Dorozló

Marketing Director
DATALAN, a. s.
+421 917 127 775

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.