DATALAN štartuje nové oddelenie a hľadá posily

Ambíciou spoločnosti DATALAN ako technologického lídra je prinášať svojim zákazníkom zmysluplné a fungujúce inovácie, ktoré budú jednoducho nasaditeľné a fungujúce v praxi, s dopadom na procesy, komunikáciu aj každodennú prácu používateľov – či už ide o prácu s dátami pre manažment firmy, alebo operatívne zásahy pracovníkov vo výrobe.

Dôležitým krokom v rámci napĺňania tejto ambície bol update portfólia, ktorý sme zrealizovali v uplynulom roku. Pridali sme do našej ponuky riešenia a služby, ktoré reflektujú novozískané know-how, či zaujímavé skúsenosti našich expertov. Mali sme odvahu a možnosti investovať do vývoja vlastných produktov a nástrojov, vďaka čomu sa naše portfólio rozšírili o nové možnosti – či už pre samosprávu (riešenie eSAM), verejnú správu (eFormuláre alebo eDeb Connector) ako aj finančný svet (balík CreditPlus s novým nástrojom FinPro) či priemysel (Edproc). Inovovanú a rozšírenú ponuku, ktorá je vám k dispozícii aj ako služba, nájdete v sekcii www.datalan.sk/riesenia-a-sluzby/

K riešeniam máte k dispozícii komplexný popis v Portfólio liste (na stiahnutie alebo online) a v prípade záujmu o ďalšie informácie sú vám naši obchodníci k dispozícii na info@datalan.sk

Ďalším krokom v rámci modernizácie poskytovania našich služieb a vášho IT prostredia je založenie divízie Inovácie a business opportunity (IN BO). Od 1. septembra prevzal riadenie divízie Roman Jaroš, ktorý je dlhoročnou posilou datalanského tímu. Na konte má viacero unikátnych návrhov v oblasti softvérového vývoja a v nedávnom období zastrešoval mnohé rozsiahle implementácie, ktoré pozdvihli úroveň informatizácie v rámci slovenskej verejnej správy. Jeho úlohou ako lídra IN BO a zároveň osobnou ambíciou je drajvovať inovácie, otvárať nové témy a získavať nové kompetencie, ktoré prispejú k progresu a zvýšeniu konkurencieschopnosti našich zákazníkov. Pod jeho vedením bude Inovačný tím nielen sledovať trendy a inovačné témy v oblasti IT, ale najmä reálne prepájať tieto témy a know-how s praktickým využitím vo vašom biznise.

Výzva – možno aj pre vás

V rámci firemnej divízie IN BO, s cieľom posilniť naše expertné kapacity, otvárame novú pozíciu – Technologický líder pre inovácie.
Jeho úlohou bude najmä vedenie technického vývoja inovatívnych riešení, sledovanie nových tech trendov a hľadanie príležitostí pre ich uplatnenie v praxi.

Hľadáme človeka, ktorý má na konte praktické skúsenosti a hlboké technologické znalosti, zároveň však disponuje podnikateľským myslením a výbornými komunikačnými zručnosťami.

Jednoducho, pozícia je otvorená pre špičkového technológa, ktorý dokáže zapáliť nadšenie aj v ostatných.
Viac informácií o pozícii a požiadavkách na kandidáta nájdete na našom webe www.datalan.sk/kariera