Popis pracovnej pozície

Hľadáme senior analytickú pozíciu do dynamického teamu, ktorého hlavnou náplňou je lokalizácia a vývoj nemocničného informačného systému. Od kandidáta očakávame predchádzajúce skúsenosti s prácou na projektoch v oblasti IT. Hlavné body náplne práce:

  • Zber, špecifikácia a analýza potrieb/požiadaviek zákazníka
  • Aktívna komunikácia so zákazníkom v analytických a technických záležitostiach projektu
  • Tvorba analytickej dokumentácie podľa projektovej metodiky a výstupov pre zákazníka
  • Tvorba zadaní pre vývoj, poskytovanie konzultácii
  • Prezentácia riešenia, školenia používateľov
  • Podpora business development-u (účasť na tvorbe ponúk, presales podpora)
Miesto výkonu:

Bratislava, Centrála spoločnosti

Druh pracovného pomeru:

TTP

Plat:

Od 2 000 €/mesiac. Základná mzda od 2 000 € závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti:
  • UML – pokročilý
  • Enterprise Architect – pokročilý
Počet rokov praxe:
  • 5
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI
Kvalifikačné požiadavky:
  • znalosť UML a BPMN,
  • know-how v tvorbe procesnej analýzy
  • výhodou je znalosť produktu Enterprise Architekt Sparx
  • výhodou sú skúsenosti s analýzou IS v segmente zdravotníctva
Osobnostné predpoklady:
  • analytické a logické myslenie
  • dôslednosť, zmysel pre detail, samostatnosť
  • veľmi dobré konzultačné, komunikačné a prezentačné zručnosti
  • schopnosť spolupracovať v tíme
  • ochota a schopnosť sa neustále učiť

Chceš sa stať členom nášho tímu?

V prípade záujmu pracovať v spoločnosti DATALAN pošli životopis spolu s PÍSOMNÝM SÚHLASOM SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na personalne@datalan.sk. Do predmetu správy prosím nezabudni uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE, o ktorú máš záujem.