Popis pracovnej pozície

Hľadáme samostatnú senior developerskú pozíciu do dynamického teamu, ktorého hlavnou náplňou je vývoj a lokalizácia nemocničného informačného systému (NIS) a jeho integrácia na systémy tretích strán.

Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, podporu kreativity a dobrých nápadov, zamestnanie s množstvom pracovných benefitov, ako aj ďalšie výhody, ktoré prináša práca u stabilného lídra slovenského IT trhu.

Miesto výkonu:

Bratislava, Centrála spoločnosti

Druh pracovného pomeru:

TTP

Plat:

Od 2 000 EUR/mesiac - základná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
Ostatné znalosti:
  • JAVA pokročilý
Počet rokov praxe:
  • 5
Vodičský preukaz:
  • B
  • java programátor – 3 roky
Osobnostné predpoklady a kvalifikačné požiadavky:
  • Minimálne 4 roky skúseností s tvorbou Java Enterprise aplikácií (backend)
  • Znalosť JEE a enterprise patterns nutná
  • Znalosť Spring Framework výhodou

Zručnosti / Používané vývojárske technológie NIS:

Programovacie jazyky a skriptové technológie:
  • JAVA
  • Progress 4GL
  • Python
  • JAVA script – výhodou
  • HTML – výhodou
  • CSS v3 – výhodou
  • Jasper Report
  • Apache FOP report technology
Databázy:
  • DB Progress
  • PostgreSQL
  • DB Oracle
Webové servery:
  • Tomcat web server
  • IMB WebSphere aplikačný server
Komunikačné protokoly / technológie:
  • HL7 komunikačný protokol
  • WebService – WSDL
  • Rest
Testovacie platformy:
  • jUnit testing
  • Selenium / autotests, WebDriver
Správa zdrojových kódov:
  • SVN
  • GIT
Operačné systémy:
  • Linux / Unix

Chceš sa stať členom nášho tímu?

V prípade záujmu pracovať v spoločnosti DATALAN pošli životopis spolu s PÍSOMNÝM SÚHLASOM SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na personalne@datalan.sk. Do predmetu správy prosím nezabudni uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE, o ktorú máš záujem.