Náplň práce

Pre dlhodobý projekt, ktorého cieľom je vytvorenie komplexného informačného systému s využitím moderných technológií za účelom zefektívnenia a skvalitnenia práce používateľov, hľadáme .NET programátora do tímu.

  • samostatná práca na implementácií zadaní týkajúcich sa frontend a backend časti riešenia
  • podieľanie sa na technickom návrhu riešení
  • podieľanie sa na technologickom a architektonickom upgrade existujúcich riešení
  • spolupráca s kolegami (architekt, vývojár, analytik, tester) na projekte
Miesto výkonu:

Banská Bystrica, Pobočka spoločnosti

Druh pracovného pomeru:

TPP

Plat:

Od 1 400 EUR/mesiac. Základná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:

.NET – pokročilý

Zamestnanecké výhody a benefity:

Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, podporu kreativity a dobrých nápadov, zamestnanie s množstvom pracovných benefitov, ako aj ďalšie výhody, ktoré prináša práca u stabilného lídra slovenského IT trhu.

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI
Čo je na tejto pozícii potrebné?
  • min. 1-2 ročná skúsenosť s vývojom webových aplikácii v prostredí .NET core
  • skúsenosti s programovaním aplikácii bežiacich v kontajneroch, Kubernetes
  • skúsenosti s návrhom REST API, SOA architektúry, mikroslužieb
  • znalosti a skúsenosti s PostgreSQL min. 1 rok
  • skúsenosti s vývojom frontend v technológii Angular min. 1 rok, príp. iný Javascript framework
  • skúsenosti s Git alebo iným source control systémom – výhodou
Čo by mali byť tvoje prednosti?
  • analytické myslenie
  • záujem a motivácia učiť sa nové veci
  • schopnosť tímovej spolupráce, flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť

Chceš sa stať členom nášho tímu?

V prípade záujmu pracovať v spoločnosti DATALAN pošli životopis spolu s PÍSOMNÝM SÚHLASOM SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na personalne@datalan.sk. Do predmetu správy prosím nezabudni uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE, o ktorú máš záujem.