Náplň práce

  • analýza požiadaviek, príprava plánov a návrhov riešení v spolupráci so zákazníkom a architektmi softvérového riešenia, participácia na tvorbe cenovej politiky
  • vedenie a riadenie projektov cez všetky fázy životného cyklu projektu
  • riadenie zmien a rizík projektov a sledovanie dodržania rozpočtu a termínov na projekte
  • riadenie projektového tímu ako aj subdodávateľov, efektívna komunikácia so všetkými dotknutými stranami projektu
  • vyhodnocovanie plnenia nastavených cieľov a dodržiavania SLA
  • spolupráca na tvorbe a zlepšovaní projektových procesov a metodických postupov
  • administratívna projektová podpora, zastrešovanie zákazníckej a internej komunikácie, operatívne riešenie vzniknutých požiadaviek

Miesto výkonu:

Bratislava, Centrála spoločnosti

Druh pracovného pomeru:

TPP

Plat:

Od 2 500 EUR/mesiac. Základná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – pokročilý (C1)

Ostatné znalosti:

Microsoft Office – pokročilý
Jira – pokročilý

Vodičský preukaz:
  • B
Zamestnanecké výhody a benefity:

Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, podporu kreativity a dobrých nápadov, zamestnanie s množstvom pracovných benefitov, ako aj ďalšie výhody, ktoré prináša práca u stabilného lídra slovenského IT trhu.

Pozícia nie je vhodná pre absolventa.
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI
Čo je na tejto pozícii potrebné?
  • min. 5 ročné skúsenosti s riadením softvérových projektov, výhodou sú skúsenosti s podnikovými IT riešeniami v Priemysle, Finančníctve alebo Telekomunikáciách
  • skúsenosti s implementáciou supportných požiadaviek a softvérových riešení u zákazníka, s migráciami IS
  • skúsenosti s rolou Scrum Master, riadením supportných služieb
  • certifikácia v projektovom riadení VÝHODOU
  • znalosti PM metodík (waterfall alebo agile)
  • všeobecný prehľad na trhu, sledovanie trendov
Čo by mali byť tvoje prednosti?
  • komunikačné, prezentačné a negociačné zručnostii
  • systematický prístup k práci a schopnosť riešiť problémy
  • schopnosť organizovania a plánovania práce
  • dôslednosť, samostatnosť a proaktívny a prozákaznícky prístup
  • schopnosť identifikovať požiadavky zákazníka, orientácia na výsledok
  • flexibilita a lojalita

Chceš sa stať členom nášho tímu?

V prípade záujmu pracovať v spoločnosti DATALAN pošli životopis spolu s PÍSOMNÝM SÚHLASOM SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na personalne@datalan.sk. Do predmetu správy prosím nezabudni uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE, o ktorú máš záujem.