Popis pracovnej pozície

Do tímu servisných technikov hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou náplňou bude servis IT techniky. Ak si manuálne zručný a vyznáš sa v oblasti hardware, možno je táto pozícia práve pre teba. Popis práce Servisného technika:

  • Inštalácie, konfigurácie a servis zariadení v servisnom stredisku alebo u zákazníka.
  • Starostlivosť o zariadenia vo firemnej infraštruktúre, riešenie IMACD.
  • Starostlivosť o zariadenia zákazníka vzdialeným prístupom alebo u zákazníka.
  • Komunikácia so zákazníkmi a partnermi, administratívne spracovanie servisných zákaziek.
  • Konzultácie a technická podpora zákazníka, vypracovávanie cenových ponúk.

Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Miesto výkonu:

Bratislava, Centrála spoločnosti

Druh pracovného pomeru:

TPP

Plat:

Od 950 EUR/mesiac. Základná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Požiadavky na uchádzača

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI
Čo je na tejto pozícii potrebné? - Kvalifikačné požiadavky
  • pokročilá práca s PC (Microsoft OS, Office SW, Internet, mail, aplikácie)
  • odborné znalosti v oblasti HW (tlačiarne, PC, NB)
  • používateľské/administračné skúsenosti so správou a deploymentom operačných systémov Microsoft desktop/server
  • prehľad v oblasti sieťových technológií
  • pozitívny vzťah k administratívnej práci a komunikácii so zákazníkmi a vendormi
  • manuálna zručnosť s opravou technických zariadení
Aký by si mal byť? - Osobnostné predpoklady:
  • kolektívny hráč, komunikatívny s kultivovaným vyjadrovaním
  • samostatný a kreatívny prístup k práci
  • ochota vzdelávať sa
Na čo sa môžeš tešiť? DATALAN výhody a benefity
  • Stabilná slovenská firma
  • Práca na projektoch pre veľkých zákazníkov
  • Moderné pracovné prostredie
  • Priateľský tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a férová firemná kultúra
  • Otvorená komunikácia, neformálna atmosféra a podpora ľudí
  • Nadštandardný príspevok na stravovanie
  • Multisport karta
  • Spoločenské aj športové firemné akcie
  • a iné benefity

Chceš sa stať členom nášho tímu?

V prípade záujmu pracovať v spoločnosti DATALAN pošli životopis spolu s PÍSOMNÝM SÚHLASOM SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na personalne@datalan.sk. Do predmetu správy prosím nezabudni uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE, o ktorú máš záujem.