Popis pracovnej pozície

Do nášho tímu hľadáme špecialistu pre zákaznícke projekty s cieľovým zameraním na platformu linux, monitorovanie ICT a bezpečnosti sietí. Odbornosť v uvedených oblastiach je vítaní, no dôležitý je najmä proaktívny prístup, otvorenosť k novým výzvam, ochota rozvíjať a učiť sa. Hlavné body náplne práce:

  • Návrh, inštalácia, konfigurácia a administrácia linuxových zariadení
  • Zabezpečenie funkčnosti a plynulého chodu ICT prostredia zákazníka
  • Participácia pri tvorbe ICT riešení, návrhy architektúr a ich prezentácia
  • Tvorba projektovej dokumentácie a materiálov súvisiacich s realizáciou projektov
  • Návrh, inštalácia, konfigurácia a administrácia systémov ICT
  • Realizácia SLA zmlúv a ICT projektov
Miesto výkonu:

Bratislava, Centrála spoločnosti

Druh pracovného pomeru:

TTP

Plat:

Od 1 500 EUR/mesiac. Základná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz:
  • B
Zamestnanecké výhody a benefity:

Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, podporu kreativity a dobrých nápadov, zamestnanie s množstvom pracovných benefitov, ako aj ďalšie výhody, ktoré prináša práca u stabilného lídra slovenského IT trhu.

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI
Kvalifikačné požiadavky:
  • Prehľad v oblasti súčasných IT technológií, prax s podporou užívateľov.
  • Teoretické a praktické skúsenosti v oblasti správy systémov na báze Linux-u minimálne 2 roky, certifikácia výhodou.
  • Teoretické a praktické skúsenosti v oblasti networkingu, certifikácia výhodou.
  • Proaktívny prístup k riešeniu úloh, samostatnosť.
  • Komunikatívnosť a reprezentatívne vystupovanie.
  • Schopnosť dotiahnuť veci do konca.
  • Schopnosť hľadať a ponúkať riešenia.

Chceš sa stať členom nášho tímu?

V prípade záujmu pracovať v spoločnosti DATALAN pošli životopis spolu s PÍSOMNÝM SÚHLASOM SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na personalne@datalan.sk. Do predmetu správy prosím nezabudni uviesť NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE, o ktorú máš záujem.