Datalan

Samospráva

V súčasnosti sme najsilnejším partnerom v špecializácii na potreby miest a obcí na slovenskom trhu. Portfólio riešení DATALAN Digitálne mesto® je určené obyvateľom, ktorým umožní vybaviť si všetko potrebné z pohodlia domova, ako aj úradom, ktorým výrazne zjednodušuje každodennú prácu.

Zavádzame elektronické služby pre obyvateľov miest aj obcí, sprístupňujeme špičkové technológie ľuďom v regiónoch a dávame úradom do rúk nástroje, ktorých výsledkom je obojstranná a transparentná komunikácia s občanmi. Základom modernej samo-správy je jednoduchšia práca úradu a angažovaní a spokojní obyvatelia. K dosiahnutiu moderného, efektívneho a elektronického úradu pomáhame aj my informatizáciou miest a obcí, zavádzaním infraštruktúrnych nástrojov či riešením otázok Smart cities a nových výziev EÚ.

Vybraní klienti

Prípadové štúdie

Aplikácia Mesto v mobile

Mobilná aplikácia prináša moderný, efektívny, okamžitý a cielený spôsob komunikácie kraja s občanmi.

viac

DCOM+ sprístupní a zlepší e-služby pre mestá

Projekt Dátové centrum obcí a miest (DCOM) sprístupňuje a zlepšuje poskytovanie eslužieb občanom, je prínosom pre pracovníkov úradov a pomáha aj podnikateľom. V jeho ďalšej fáze DCOM+ je ambíciou pripojiť ďalšie mestá a priniesť komfort tisíckam obyvateľov po celom Slovensku.

viac

Digitálnemesto.sk© pomôže samosprávam byť „smart“

Nová otvorená platforma Digitalnemesto.sk© prináša jednoduchý, rýchly a komfortný prístup k moderným eSlužbám pre slovenskú samosprávu, ale aj obyvateľov. Appstore ponúka pod jednou strechou produkty a služby na prenájom už od pár eur mesačne a sprístupňuje tak špičkové technológie každému mestu, či obci.

viac

Digitálne zastupiteľstvo - komplexné zastrešenie zasadnutí

Smart riešenie Digitálne zastupiteľstvo umožňuje publikovanie v zmysle legislatívy, zvyšuje otvorenosť a transparentnosť, eliminuje náklady na procesy súvisiace s prípravou a spracovaním vstupných a výstupných materiálov pre zastupiteľstvo, papier, tlač a archiváciu.

viac

Elektronické služby pre samosprávu DCOM

DCOM je národný projekt zameraný na elektronizáciu verejnej správy a rozvoj elektronických služieb pre mestá a obce, ktorý sprostredkuje prístup k eSlužbám samospráv aj širokej verejnosti.

viac

Elektronizácia kraja sprístupnila 74 služieb

Občania Bratislavského samosprávneho kraja majú sprístupnené desiatky praktických elektronických služieb.

viac

Modernizácia a monitoring infraštruktúry samosprávneho kraja

V segmente samosprávy sú dlhoročnými zákazníkmi DATALANu nielen desiatky miest a obcí, ale aj samosprávne kraje. Prostredníctvom funkčných riešení a nových technológií prenášame výhody digitalizácie do každodenného života nielen pracovníkov úradov, ale aj občanov a obyvateľov.

 

viac

Inšpirácia pre váš biznis

Pozrite si ďalšie prípadové štúdie podľa typu služby alebo odvetvia.

všetky prípadové štúdie

Referencie - citáty

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.