Datalan

Zdravotníctvo

Aj zdravotníctvo môže vďaka technológiám fungovať efektívnejšie. Budúcnosťou zdravotníctva sú technológie, ktoré prinesú presnejšiu diagnostiku, lepšiu starostlivosť o pacientov a pozdvihnú úroveň poskytovaných služieb.

Elektronizujeme zdravotnícke zariadenia, umožňujeme lekárom skvalitniť liečbu vďaka najnovším mobilným a cloudovým technológiám a pracujeme na riešeniach, ktoré pomáhajú pri záchrane životov či bezpečnejšej liečbe pacientov. Kvalita zdravotnej starostlivosti, mobilita v zdravotníctve, elektronizácia zdravotných služieb a rozvoj ezdravia, nové výzvy EÚ pre bezpečnosť osobných údajov v digitálnej ére, informačné systémy a moderné nástroje pre vašu prax — to všetko sú témy, ktorými naše zdravotníctvo žije a dýcha a ktorým vďaka moderným technológiám dávame reálnu podôb.

Vybraní klienti

Prípadové štúdie

Rezervačný systém OMEGA

Prehľadnosť, jasnosť a efektívnosť rezervovaných termínov a workflow pacienta v rámci celého nemocničného zariadenia. To sú výsledky nasadenia rezervačného systému OMEGA u klienta NOÚ.

viac

ezdravie: Ako spojazdniť elektronické životné funkcie

Ako IT dodávateľ disponujeme aj špecializovaným know-how pre oblasť zdravotníctva a v rámci pripájania na ezdravie máme na konte už prvých deväť úspešne pripojených zdravotníckych zariadení.


 

viac

Svetové riešenie pre najväčšiu záchrannú službu FALCK

Priniesli sme ďalšie inovácie do oblasti zdravotníctva, ktoré v sanitkách novej generácie zefektívnia činnosť záchranárov.

viac

Mobilná aplikácia, ktorá pomáha zachraňovať životy

Mobilné riešenie Novorodenec sa využíva pri transporte, diagnostike a liečbe kriticky chorých no­vorodencov a vďaka nemu dokážu lekári poskytnúť malým pacientom pomoc rýchlejšie a efektívnejšie.

viac

Inšpirácia pre váš biznis

Pozrite si ďalšie prípadové štúdie podľa vybraného odvetvia.

všetky prípadové štúdie

D-news

Prečítajte si viac o témach, ktoré aktuálne rezonujú v biznise a inšpirujte sa dobrými nápadmi. Okrem IT noviniek vám pravidelne prinášame aj analýzy a komentáre odborníkov z branže.

Aktuálne číslo Archív

Referencie - citáty

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac? Dohodnite si stretnutie s našimi odborníkmi.