Infraštruktúrne riešenia a služby

Navrhujeme, implementujeme a spravujeme infraštruktúry využívajúce nové technologické možnosti a skúsenosti našich certifikovaných odborníkov, ktorí sa podieľali na množstve unikátnych projektoch. Zjednodušujeme vám fungovanie a znižujeme náklady.

Prečo sú naše riešenia jedinečné?

Individuálne riešenia šité na mieru

Údržba, monitoring a správa prostredia

Prenositeľnosť dát a mobilita

Pomoc našich expertov

Pravidelné reportovanie stavu infraštruktúry

Transparentné sieťové služby

Mať znalosti
nestačí – referencie:

  • Lion Car, s.r.o.
  • Národná banka Slovenska
  • Sociálna poisťovňa
  • Mesto Galanta
  • Hern, s.r.o.
  • Castor & Pollux, s.r.o.

Sieťová infraštruktúra

Bezpečná a spoľahlivá sieťová infraštruktúra je základom fungovania každého podniku. V rámci nášho portfólia ponúkame: kompletný návrh, realizáciu a správu sieťovej infraštruktúry. Medzi našich partnerov patria napríklad CISCO, Aruba, Flowmon, FORTINET.

Serverová infraštruktúra

Ponúkame správu serverových platforiem ako Windows či Linux a tiež virtualizačné platformy VMware a Hyper-V. Naše servery prevádzkujeme na systémoch, ktoré zaručia nepretržitú kontrolu nad vašimi dátami a vysokú dostupnosť vašich služieb.

Dátové centrá a úložiská

Dáta sú jedným z najcennejších aktív každej firmy, preto je potrebné ich starostlivo ukladať. Radi vám pomôžeme s výberom vhodného dátového centra alebo úložiska.

Zálohovanie

Radi vám pomôžeme s individuálnym riešením šitým na mieru. Návrh, dodávka, implementácia a správa riešení na zálohovanie dát pre samostatné aj komplexné riešenia.

Softvérovo definovaná infraštruktúra

Návrh a starostlivosť o vaše zariadenia, siete, dáta a prístupy prostredníctvom cloudu a virtualizovaných serverov zjednoduší fungovanie a zníži náklady.

Kolaboračné riešenia

Na dobré fungovanie homeoffice je potrebný spoľahlivý a kvalitný  komunikačný nástroj. Ponúkame Microsoft Exchange, Microsoft Teams a Cisco Webex.

Koncové stanice

Ponúkame vám pomoc pri výbere správneho zariadenia, inštaláciu, správu, záručný a pozáručný servis. S využitím skúseností našich servisných technikov vieme poskytnúť servis na akékoľvek zariadenie podľa požiadaviek zákazníka.

Tlačové riešenia

Poskytujeme výber, inštaláciu, správu, záručný a pozáručný servis tlačových riešení podľa preferencií zákazníka. Výhody našich riešení sú nízke prevádzkové náklady, špičková kvalita, ekonomická aj ekologická tlač vo firme.

Spolupracujeme s najlepšími

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov