DATALAN sa stal terčom
kyber útoku

Milí zákazníci,

dovoľujeme si vás informovať, že spoločnosť DATALAN sa počas uplynulého víkendu stala terčom kyber útoku, ktorý zasiahol naše interné a externé systémy. V danej veci spolupracujeme s orgánmi činnými v trestnom konaní a expertným kyber-bezpečnostným tímom.

Našou najvyššou prioritou je, aby naši zákazníci mohli čo najskôr využívať svoje produkty, riešenia a služby v plnom rozsahu, preto sme podnikli viaceré analýzy na vyhodnotenie celkových dopadov útoku a zároveň realizujeme množstvo aktivít pre obnovenie systémov.

Chceli by sme zdôrazniť, že vzniknutá situácia sa týka len spoločnosti DATALAN, a.s. a nie ostatných spoločností v rovnakej majiteľskej štruktúre.

Mrzí nás vzniknutá situácia a naše tímy intenzívne pracujú na jej vyriešení. Očakávame, že obnova systémov bude prebiehať postupne a priebežne vás o nej budeme informovať.

V prípade potreby nás prosím kontaktujte emailom na kontakt@datalan.sk 

Ďakujeme za pochopenie

DATALAN, a.s.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov