DATALAN vedie nový CEO Viktor Mikulášek

Od 1. januára 2023 vedie DATALAN nový generálny riaditeľ Viktor Mikulášek.  Skúsený manažér, ktorý sa počas svojej viac ako 20 ročnej kariéry v telco, IT a VC segmente venoval najmä projektovému manažmentu a neskôr sa presunul do sveta startupov. Viktor zároveň preberá aj funkciu predsedu predstavenstva. 

„V priebehu minulého roku som mal možnosť lepšie spoznať DATALAN, stretol som veľa zaujímavých kolegov a absolvoval mnohé inšpirujúce diskusie. Len ma to utvrdilo v presvedčení, že táto firma má mnohé dobré stránky a hlavne ľudí, na ktorých sa dá stavať, spoľahnúť a sú odborníkmi v tom, čo robia.“
 

Má vyštudovanú Ekonomickú univerzitu v Bratislave a vo voľnom čase sa aktívne venuje triatlonu, v ktorom rád čelí plaveckým, cyklistickým a bežeckým výzvam. Tento šport je najmä o disciplíne a vytrvalosti – vlastnostiach, na ktorých si zakladá aj v profesionálnom živote.

Viktor strieda na poste generálneho riaditeľa Mareka Paščáka, ktorý viedol DATALAN 9 rokov. Marek sa bude aj naďalej venovať business línii, ktorá mu vždy bola veľmi blízka ako Business development riaditeľ.

Viktor Mikulášek
Predseda predstavenstva
a Generálny riaditeľ

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov