Digitalizácia v praxi rovná sa vyššia rýchlosť a lepšie výsledky

Vedeli ste, že Slovensko sa v Indexe digitálnej ekonomiky a spoločnosti opäť umiestnilo na konci rebríčka – na 22. mieste spomedzi krajín EÚ? Problémom je aj nízke využívanie moderných technológií v slovenských podnikoch (umelá inteligencia, analýza veľkých dát, automatizácia). Ako to zmeniť?

Digitálna doba pre nás všetkých znamená nutnosť prispôsobiť svoje procesy a komunikáciu novým formám a podmienkam. Digitalizácia už neznamená len prechod od papiera k elektronickým dokumentom, ale kompletnú zmenu myslenia a fungovania – #digitalfirst. Tento prechod je náročný, no výberom správnych nástrojov si ho viete uľahčiť, urýchliť aj eliminovať o zbytočné náklady. Vo finále budú tieto riešenia pracovať pre vás automatizovane, čo vám nielen ušetrí čas a kapacity, ale prinesie lepšie výsledky.

V DATALANe vám budeme v tomto prechode radi poruke – spolu so špičkovými riešeniami globálneho technologického lídra IBM.

  • pomôžeme vám analyzovať potreby, priority a postup digitalizácie priamo vo vašom prostredí
  • predstavíme vám možnosti a výhody existujúcich a dostupných technologických riešení
  • na výsledkoch z praxe vám ukážeme, ako reálne výsledky digitálne nástroje prinášajú

> Kliknite pre viac informácií

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov