Na ITAPA 2021 sme predstavili Moderný úrad

Vyskúšajte v praxi riešenie, ktoré má potenciál zmeniť vízie na realitu. eGOV Pack funguje, je dostupný a efektívny – vyvinutý pre vaše potreby, zacielený na spokojnosť občanov.

eGOV Pack je novinka z dielne DATALANu, ktorá dokáže zastrešiť komplexný proces digitalizácie verejnej správy. Pri vývoji riešenia sme zúročili nielen naše dlhoročné skúsenosti v segmente verejnej správy, ale tiež silné know-how v otázke elektronizácie a inšpiratívne nápady našej novootvorenej divízie inovácií. Riešenie má za cieľ posunúť fungovanie úradov, kontakt s občanmi a vzájomnú komunikáciu na úroveň, ktorú v roku 2021 už všetci automaticky očakávame.

Riaditeľ divízie inovácií a business opportunít Roman Jaroš a obchodný riaditeľ DATALANu Roman Jedinák riešenie exkluzívne predstavili účastníkom kongresu ITAPA 2021 a naša prezentácia bola jedným z najpozitívnejšie hodnotených príspevkov ITAPA sekcie pod názvom Digitálna budúcnosť Slovenska.

Otvárame pre vás moderný úrad

Ako pri predstavení riešenia vysvetlil Roman Jedinák, „jedným zo stabilných pilierov spoločnosti sú práve moderné úrady.“  DATALAN sa v tejto oblasti pohybuje viac ako desať rokov, počas ktorých sme nazbierali množstvo skúseností a vybudovali si kompetencie v množstve zrealizovaných projektov. eGOV Pack nadväzuje na naše existujúce a v praxi už overené riešenia a interaktívne funguje ako nadstavba k týmto riešeniam.

Vypustite papiere

Čo je hlavným prínosom riešenia? eGOV Pack spresňuje elektronickú komunikáciu medzi občanmi, podnikateľmi a úradmi a na druhej strane vytesňuje ešte stále sa objavujúcu papierovú agendu všeobecných podaní na úradoch. Skladá sa z viacerých samostatných modulov, čo je jeho výhoda – dajú sa implementovať jednotlivo alebo ako balík riešení. „Aktuálne dokážeme operovať s 3 produktami – eForm Creator, Portál elektronických služieb a Memphis registratúra, no postupne pracujeme aj na ďalších.“ prezradil pri predstavení riešenia Roman Jaroš.

Rýchlo, jednoducho, online a najlepšie cez mobil

Mobil je očakávaný moderný komunikačný nástroj aj v prípade každého úradu. „My sme na to pripravení. Za predpokladu fungovania centrálneho komponentu ako mobile ID, všetky elektronické služby budú prispôsobené aj na komunikáciu či zadávanie požiadaviek občana voči úradom práve cez mobil.“ hovorí Roman Jedinák a dodáva: „Dôležité je, že privátna časť Portálu elektronických služieb slúži pre občana na to, aby cez mobilné zariadenie našiel rýchlo stav svojej vybavovanej agendy voči úradom. Nie len požiadavky, ktoré sám poslal, ale aj informácie, ktoré úrad komunikuje proaktívne voči občanom.“ Silnou stránkou riešenia je aj rýchlosť – napr. v prípade navrhnutia, vypublikovania a spracovania online formulárov. To, čo vám doteraz trvalo mesiace, zvládnete s eGOV Pack za pár dní.

Toto riešenie je zaujímavé pre inštitúcie v rámci verejnej správy ale aj pre veľkých integrátorov, ktorí si môžu jednotlivé časti tohto systému bez problému implementovať do svojej infraštruktúry a IS. V prípade záujmu o testovanie v praxi vám garantujeme prvé viditeľné výsledky do mesiaca.

> Kliknite a pozrite si prezentáciu: Otvárame pre vás moderný úrad

Pre viac informácií o riešení eGOV Pack, možnostiach otestovania či ukážky demoverzie nás kontaktujte.

   

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov