Podporili sme PH Tokio 202. Pretože túžba víťaziť je u všetkých rovnaká

Túžba bojovať a víťaziť je u všetkých rovnaká. Preto podporujeme a držíme palce našim slovenským paralympijským športovcom.

Z olympijských hier, ktoré sa konali od 24. augusta do 5. septembra v Tokiu, si naši športovci odniesli spolu 11 krásnych medailí a celkovo im patrí 26. miesto v hodnotení krajín.

  • 5 zlatých
  • 2 strieborné
  • 4 bronzové

Jedna medaila v atletike (Marián Kuřeja), dve v boccii (Samuel Andrejčík, Michaela Balcová), dve v cestnej (Jozef Metelka, Patrik Kuril) a dve v dráhovej cyklistike (Jozef Metelka), jedna v streľbe (Veronika Vadovičová) a tri v stolnom tenise (Boris Trávniček a Peter Mihálik + Ján Riapoš a Martin Ludrovský + Alena Kánová). GRATULUJEME. V DATALANe veríme, že všetci máme rovnaké právo športovať, baviť sa, žiť a vyhrávať. Preto takýmto spôsobom podporujeme tých, ktorí to najviac potrebujú a ktorí to vedia naozaj oceniť.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov