Sme certifikovaným partnerom ZABBIX

Partnerský program spoločnosti ZABBIX je vytvorený s cieľom rozšírenia služieb spoločnosti prostredníctvom dôveryhodnej siete profesionálnych IT spoločností. Sme naozaj radi, že vďaka našim kolegom sme sa jednou z týchto spoločností stali aj my a získali sme status Certifikovaný partner.

ZABBIX je jedno z najpopulárnejších monitorovacích riešení dostupných na trhu, ktoré monitoruje všetky kľúčové IT zariadenia. Jeho vysoký výkon, bohatá funkčnosť a overená spoľahlivosť sú ďaleko pred mnohými konkurentmi s produktmi s otvoreným zdrojovým kódom a proprietárnymi produktmi.

Systém umožňuje sledovanie stovky rôznych nastaviteľných hodnôt pri rôznych prvkoch IT, či už ide o sieťovú infraštruktúru, servery či PC stanice. A to všetko jednoducho a prehľadne.

„Získanie certifikátu alebo exkluzívneho partnerstva nie je jednoduché, je to otázka dlhodobej práce, knoh-how a odborného tímu. Len málo IT spoločností na Slovensku môže ponúknuť sieť partnerstiev ako DATALAN, no v našom prípade je to nielen výsledok hodín a hodín práce našich odborníkov a úspešne zrealizovaných projektov, ale aj ochoty ľudí neustále sa vzdelávať, absolvovať náročné skúšky, vydať sa na neprebádané cesty a urobiť viac, ako sa očakáva od zamestnávateľa či zákazníka. Sme naozaj radi, že k našej partnerskej rodine môžeme pridať práve ZABBIX. Nie len, že toto partnerstvo posunie naše know-how na vyšší level, predovšetkým prinesie zákazníkom na Slovensku globálne trendy, nové riešenia a možnosti a zabezpečí, aby inovácie skutočne pracovali v ich praxi.“ Jan Böjtös, riaditeľ segmentu Technologické riešenia a služby.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov