Sme IBM Inovatívnym Partnerom roka 2018

Zo slávnostného podujatia, v rámci ktorého spoločnosť IBM každoročne oceňuje najvýznamnejších obchodných partnerov, sme si odniesli ocenenie IBM Partner roka 2018 v kategórii IBM Inovatívny Partner.

Ocenenie IBM Inovatívny Partner je potvrdením našej ambície prenášať svetové technologické trendy do praxe našich zákazníkov. Ako popredný slovenský poskytovateľ IT služieb sme odhodlaní aj naďalej ponúkať jedinečné a komplexné riešenia, ktoré pomôžu správnemu fungovaniu a napredovaniu našich zákazníkov.

Za spoločnosť DATALAN prevzal ocenenie generálny riaditeľ Marek Paščák, ktorý toto ocenenie hodnotí ako opätovné potvrdenie dôvery zákazníkov našej spoločnosti. Ocenenie je jasným signálom, že si vybrali spoľahlivého partnera pre svoj biznis. Ako povedal, „je to zásluha našich expertov, šikovných ľudí, ktorí sú v odbore špičkou a sú odhodlaní nasadiť svoje schopnosti do boja za lepšie, modernejšie a fungujúce služby našich zákazníkov.“

Ocenenie v kategórii Inovatívny partner sme získali za náš prístup k novým témam a technológiám – primárne v oblasti umelej inteligencie (AI) a dátovej bezpečnosti. Ako prví na Slovensku prinášame riešenie založené na umelej inteligencii – Chatbota prispôsobeného slovenských podmienkam. Exkluzívne sme tiež priniesli špeciálne riešenie Guardium, ktoré poskytuje riešenia pre bezpečnosť dát, procesov, prístupov a infraštruktúry.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov