Vedec roka: Pätica vedeckých pracovníkov si prevzala ocenenia

Aj tento rok sme sa rozhodli podporiť slovenské mozgy a stali sme sa partnerom podujatia Vedec roka 2018 a jeho už 22. ročníka. Slávnostné udeľovanie cien sa uskutočnilo v pondelok 13. mája a ocenenie v kategórii Vedec roka 2018 si odniesol doc. RNDr. Vladimír Zeleňák, PhD. z Prírodovedeckej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach za prínos k zavedeniu a rozvoju problematiky usporiadaných nanopórovitých materiálov.

Ocenenie v kategórii Mladý vedecký pracovník získal RNDr. Matej Baláž, PhD., Osobnosťou medzinárodnej spolupráce sa stal prof. RNDr. Otokar Grošek, PhD., cenu Inovátora roka si odniesol prof. Ing. Ján Piteľ, PhD. a Technológom roka 2018 sa stal Ing. Jozef Zohn.

Podujatie vyhlásili Centrum vedecko-technických informácií (CVTI), Slovenská akadémia vied (SAV) a Zväz slovenských vedecko-technických spoločností a DATALAN sa aj tento rok stal parnerom podujatia, ktoré vyzdvihuje prácu našich vedcov a tak sa o ich úspechoch dozvie celé Slovensko. Oceneným gratulujeme a prajeme, nech im to aj naďalej myslí aspoň tak, ako doteraz.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov