Výzvy praxe: Online konferencia štartuje o pár dní

Digitalizácia otvára nové možnosti nielen pre firmy, ale aj inštitúcie, podniky a úrady. Zjednodušuje komunikáciu, zefektívňuje procesy, znižuje chybovosť a urýchľuje prácu s dátami. Ako digitalizáciu reálne preniesť do svojej praxe a využiť vo svoj prospech sa dozviete počas livestreamu Výzvy praxe, kde vám predstavíme ako funguje Moderný úrad, ako pomáhajú dostupné technológie a prečo je fungujúca digitalizácia a s tým súvisiaca zákaznícka spokojnosť taká dôležitá.

Stretneme sa online 15.12. o 9.30 – zaregistrujte sa a sledujte konferenciu bezplatne na www.vyzvypraxe.sk

eGOV Pack: Otvárame pre vás moderný úrad

Zoznámte sa s novým inteligentným systémom riešení, ktorý vám pomôže v každej životnej situácii úradu, inštitúcie, či mesta a obce. eGOV Pack je vyvinutý pre vaše potreby, prináša komplexné riešenia a funguje ako moderný a intuitívny nástroj pripravený na flexibilné a customizované využívanie.

eGOV Pack je novinka z dielne DATALANu, ktorá dokáže zastrešiť komplexný proces digitalizácie verejnej správy. Pri vývoji riešenia sme zúročili nielen naše dlhoročné skúsenosti v segmente verejnej správy, ale tiež silné know-how v otázke elektronizácie a inšpiratívne nápady našej novootvorenej divízie inovácií. Riešenie má za cieľ posunúť fungovanie úradov, kontakt s občanmi a vzájomnú komunikáciu na úroveň, ktorú v roku 2021 už všetci automaticky očakávame.

Riaditeľ divízie inovácií a business opportunít Roman Jaroš a obchodný riaditeľ DATALANu Roman Jedinák vám riešenie exkluzívne predstavia počas online konferencie už 15. decembra.

Hlavným prínosom GOV Pack je, že spresňuje elektronickú komunikáciu medzi občanmi, podnikateľmi a úradmi a na druhej strane vytesňuje ešte stále sa objavujúcu papierovú agendu všeobecných podaní na úradoch. Skladá sa z viacerých samostatných modulov, čo je jeho výhoda – dajú sa implementovať jednotlivo alebo ako balík riešení. Za predpokladu fungovania centrálneho komponentu ako mobile ID, všetky elektronické služby budú prispôsobené aj na komunikáciu či zadávanie požiadaviek občana voči úradom cez mobil. Silnou stránkou riešenia je aj rýchlosť – napr. v prípade navrhnutia, vypublikovania a spracovania online formulárov. To, čo vám doteraz trvalo mesiace, zvládnete s eGOV Pack za pár dní.

Zoznámte sa s riešeniami, ktoré majú potenciál zmeniť vízie na realitu

Okrem toho nebudú chýbať témy ako eForm Creator, ktorý poskytuje IS zákazníka jednotné miesto pre správu, kontrolu, finalizáciu a transformáciu podaní do štruktúry elektronických formulárov pred odoslaním do registratúrneho systému. Portál e-služieb, vďaka ktorému zažijete fungujúcu elektronickú komunikáciu v praxi či nová Registratúra Memphis 3.0, vďaka ktorej posuniete správu pošty a dokumentov na vyššiu úroveň.

Základom však je, aby váš úrad bol nielen moderný, ale aj v bezpečí. Datalanskí experti na kybernetickú bezpečnosť vám predstavia kyberbezpečnosť komplexne – od legislatívy cez bezpečnosť zariadení, databáz a aplikácii až po správu a bezpečnosť ako servis.

Pozvanie prijal aj expert na oblasť zákazníckej skúsenosti s viac bež 20-ročnou praxou Ján Klimeš, ktorý vás zoznámi s trendmi v téme CX. Je členom globálneho Customer Experience Centre of Excellence, a podieľa sa na dlhodobom medzinárodnom výskumnom projekte Customer Experience Excellence (KPMG), ktorý mapuje o. i. zákaznícku skúsenosť občanov, tzn. klientov inštitúcií verejnej správy.

Počas celej online konferencie bude priestor aj na vaše otázky. Tešíme sa na vašu účasť.

Kliknite a stiahnite si kompletný program online konferencie Výzvy praxe

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov