Zmeny v predstavenstve spoločnosti DATALAN

S účinnosťou od 15. apríla 2022 posilňuje výkonné vedenie spoločnosti DATALAN, a.s. Viktor Mikulášek, ktorý bude na pozícii člena predstavenstva zodpovedať za rozvoj nového segmentu spoločnosti.

Viktor obohatí DATALAN tím o cenné skúsenosti, získané počas 20-ročnej kariéry na viacerých pozíciách v telco, IT a VC segmente. V investičnej skupine, do ktorej patrí aj spoločnosť DATALAN,  pôsobí už viac ako 17 rokov. Z pozície projektového manažéra, kde riadil viacero veľkých projektov pre lokálnych a zahraničných klientov a neskôr pozície riaditeľa divízie PM, sa v roku 2013 presunul do sveta startupov – spolupodieľal sa na založení a rozvoji startupového a inovačného štúdia Launcher, kde sa venoval aj investičnému a rozvojovému konzultingu. V slovenskom startupovom ekosystéme pôsobí už viac ako 8 rokov okrem iného aj ako mentor, investor a poradca so skúsenosťami v oblasti budovania startupov, fundraisingu, inovácií a škálovania biznisu malých technologických firiem. 

„DATALAN bol vo svojej bohatej, viac než 30 ročnej histórii spoľahlivým partnerom pre významných zákazníkov. Na veľkom počte projektov preukázal odbornosť, spoľahlivosť a kvalitný tím ľudí. Verím, že vhodne skombinujeme naše skúsenosti, a naša spolupráca prinesie nové zaujímavé výzvy,“ uviedol. V spoločnosti bude zodpovedný za rozvoj novej akvizície DATALANu v oblasti dodávania informačných technológií a služieb do segmentu energetiky.

Má vyštudovanú Ekonomickú univerzitu v Bratislave a vo voľnom čase sa aktívne venuje triatlonu, v ktorom rád čelí bežeckým, cyklistickým a plaveckým výzvam.

Viktor Mikulášek

Člen predstavenstva
DATALAN

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov