Online diskusia SMART VZDELÁVANIE: Ako inteligencia hýbe svetom

Aj učitelia sa musia neustále vzdelávať a prinášať vedomosti svojim študentom formou, ktorá je im najbližšia. Ísť s dobou a využívať moderné technológie ako prostriedok, ktorý dokáže ich prácu zjednodušiť aj zefektívniť.

Modernizácia vzdelávania nabrala na dôležitosti aj „vďaka“ pandémii a dištančnej výučbe. Vyučovanie sa presunulo do online priestoru a deti, učitelia aj rodičia sa museli naučiť fungovať po novom.

Ako v tomto procese efektívne, zmysluplne a zaujímavo využívať dostupné technológie a digitalizovať výučbu? Prečo aj vzdelávanie musí byť prejsť zmenou? A ako to majú zvládnuť učitelia aj študenti?

Pozrite si záznam z online diskusie na datalan.sk/podporuje s našim CEO Marekom Paščákom, fanúšikom inovácií (nielen) vo vzdelávaní a hosťami Sandrou Svitekovou, víťazkou DATALAN PODPORUJE, autorkou youtube kanálu Dejepis Inak a finalistkou Forbes 30 pod 30, Ivetou Barkovou, víťazkou národnej ceny Učiteľ Slovenska 2020, učiteľkou a riaditeľkou SZŠ v Senci, Radovanom Šalitrošom, spoluzakladateľom Digital League, ktorá spolu so ŠPÚ vyvinula aplikáciu Učko a Ľubošom Cimbákom, zástupcom VŠEM, ktorá medzi prvými VŠ zaviedla skúšanie a štátnice online.

O projekte DATALAN Podporuje: 30. výročie sme oslávili podporou užitočných projektov

DATALAN dlhodobo podporuje dobré myšlienky, inšpiratívne projekty a šikovných ľudí. Preto sme 30. výročie pôsobenia na slovenskom trhu oslávili podporou 30 projektov a organizácií, za ktorými sú príbehy odvahy, ľudskosti a pozitívny vplyv na spoločnosť, v ktorej žijeme.

Možno aj váš hlas rozhodol o tom, že víťazom sa z 30-tky projektov, ktoré sme sa pri príležitosti našich 30. narodenín rozhodli predstaviť, stal Dejepis Inak. Z 5 110 hlasov získala Sandra Sviteková so svojím inovatívnym vzdelávacím projektom rovných 1 330. Srdečne gratulujeme! Ako odmenu víťazke venujeme nielen IT nástroje, ktoré posunú jej online prácu na vyššiu úroveň, ale aj špeciálny bonus.

Zistite viac o kampani DATALAN Podporuje.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Web - Kontaktný formulár

Kontakty

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

E-mail:

Telefón:

Adresa:

Krasovského 14, 851 01 Bratislava

Telefón:

Adresa:

Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica

Telefón:

Adresa:

Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina

Telefón:

Adresa:

Rozvojová 2, 040 11 Košice

Telefón:

Adresa:

Na hlinách 1786/16, Kobylisy, 182 00 Praha 8

E-mail:

Súhlas so spracovaním mojich osobných údajov na účely konzultácie so spoločnosťou DATALAN, a.s.  na dobu potrebnú na konzultáciu.  Beriem na vedomie, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať v zmysle podmienok v dokumente Spracovanie osobných údajov