ESB a integrácie - prepájajte a synchronizujte podľa svojich potrieb

Využite nástroje, ktoré vyvinieme na mieru priamo pre vás. Ak potrebujete komplexne integrovať, k dispozícii máte naše riešenie Enterprise service bus. Robustná konfigurovateľná komunikačná platforma zabezpečí spoľahlivé doručenie dát medzi aplikáciami, riadenie bezpečnosti, monitoring a auditing. Ak potrebujete integrovať komponenty, ci moduly, aj na to máme riešenie.

V heterogénnom prostredí, ktoré často zahŕňa samostatne bežiace aplikácie, rôzne komunikačné protokoly a vzájomne nekompatibilné systémy prinášajú klientovi naše riešenia ich konsolidáciu, zamedzenie duplicitných operácii produkujúcich nadbytočné náklady, otvárajú dvere napojeniu
a využívaniu novým dátovým zdrojom a umožňujú poskytovať elektronické služby a údaje interným dosial nekomunikujúcim systémom ci vašim zákazníkom.

ESB – Enterprise Service Bus a integrácie
Integrácia - široký pojem v skratke

Systémová integrácia rôznorodých technológií, vývoj aplikácií na mieru, komunikačné a kolaborácie platformy, ktoré umožnia zlepšiť Customer Engagement a Customer Experience vašich zákazníkov. Podľa vašich potrieb vieme prepojiť vaše prostredie do jednotného funkčného celku, alebo začleniť samostatné nástroje a systémy do fungovania vašej organizácie.

ESB - unikátna konfigurovateľná platforma s množstvom výhod

Ako pre vás ESB pracuje:
Implementácia komunikačnej a integračnej platformy je postavená ako flexibilný integračný kontajner na základoch otvoreného softvéru Apache Camel, CXF a Karaf. Takto vzniknutú platformu používame pre našich klientov na vytvorenie na mieru dizajnových integračných riešení.
Vďaka využívaniu OSGi špecifikácie dosahujeme vysoko modulárny a dynamický systém.
Flexibilitu a škálovateľnosť so zabezpečením vysokej dostupnosti (napr. počas prevádzky je možné bez výpadku systému naštartovať ďalšie inštancie aplikácii a zvýšiť tak robustnosť a výkon systému) dosahujeme použitím izolácie aplikácii do Docker kontajnerov v prostredí Linuxu aj Windowsu.

Ako vám pomôžeme dostať z ESB viac?

Okamžitá výmena informácií medzi systémami a prepojenie aplikácií je dnes samozrejmým predpokladom efektívneho fungovania prakticky každej spoločnosti. Potrebujete zefektívniť fungovanie? Zefektívnite komunikáciu. Integračné platformyod DATALANu vám to umožnia.

Referencie
generalna prokuratura sr logo
ustavny sud sr logo
sociálna poistovna logo
Telekom Logo
DCOM datove centrum mies a obci logo
ezdravie logo

Máte záujem o viac informácií?