Ako vám rezervačný systém ORDINIS OMEGA pomôže v praxi?

IS ORDINIS OMEGA Vám pomôže s elektronizáciou Vašej agendy a komunikácie s pacientom. Predstavuje flexibilný nástroj na získavanie informácií a výber termínu na žiadanom pracovisku, poskytuje komfortný prehlaď termínov a zobrazuje odhadované časy. Okrem toho určuje poradia podľa závažnosti zdravotného stavu pacientov, prepája jednotlivé oddelenia a pracoviská, poskytuje prehlaď vyťaženosti pracovísk a informuje pacientov o termínoch ich vyšetrení a iných informáciách prostredníctvom emailu a SMS. Pomáha tiež pri lepšom plánovaní zdrojov zdravotníckych zariadení.

Ordinis OMEGA

Hlavnými prínosmi sú jednoduchosť použitia, multiplatformové riešenia, zníženie byrokracie, pracovné prostredie šité na mieru no najmä zvýšenie komfortu pri sledovaní rezervovaného termínu a dostupnosť medzi jednotlivými oddeleniami a pracoviskami. Klientom a pacientom prináša výhody pripomienok na objednaný termín, sledovania vlastného termínu a zefektívnenie objednávania tak, aby bol maximálne využitý čas návštevy pacienta

Čo vám systém ORDINIS OMEGA ponúka?

Pomocou nástroja ORDINIS OMEGA vám DATALAN vie promptne pomôcť s elektronizáciou vašej agendy a komunikácie s pacientom. Naši konzultanti vám radi poskytnú support a poradia s možnosťami riešenia, aby ste aj vy mohli fungovať čo najefektívnejšie.

Moduly rezervačného systému
PLÁNOVACÍ MODUL
  • Interný / objednávanie (plánovanie ľudských a technických zdrojov, pracovísk, pacientov, možnosti ďalších rozšírení)
  • Externý / rezervačný portál (zoznam pracovísk, objednávanie podľa typu termínu, notifikácie, potvrdenie alebo zrušenie rezervácie a pod.)
MODUL NOTIFIKÁCIÍ
  • E-mailová komunikácia (vytvorenie a potvrdenie rezervácie, poznámky, zrušenie rezervácie, upozornenie na blížiaci sa termín a pod.)
  • SMS komunikácia (informatívna, interaktívna, hromadná)
  • Online / app (aktuálny stav poradia, odhadovaný čas, notifikácia pred vyvolaním)
VYVOLÁVACÍ MODUL
  • Sledovanie pacienta „patient tracking“ (registrácia, zaradenie na pracovisko, aktuálny stav pacienta)
  • Terminál (info o odhadovanom čase a sledovanie poradia online)
  • Vyvolanie (vstup do ambulancie, odoslanie na vyšetrenie)
DENNÁ OPERATÍVA
  • Prispôsobiteľnosť až na úroveň používateľa
  • Správa pacienta v ambulancii

Pomocou systému ORDINIS OMEGA vám naši experti pomôžu zefektívniť manažment pacienta a komunikáciu s ním či lepšie plánovať zdroje vášho zariadenia. Naši konzultanti sú pripravení predstaviť vám všetky výhody rezervačného systému ORDINIS OMEGA.

Referencie
narodny ustav detskych chorob logo
narodny onkologicky ustav logo
ZDR liptovska nemocnica - Ivana Stodolu logo
koch logo
blansko logo
boskovice logo
probios logo
fidelitas logo

Máte záujem o viac informácií?